TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Senica » Senica » Objekty » Administratívny objekt »

Realitná kancelária Maxfin real Vám ponúka na prenájom a predaj administratívnu budovu- Senica

Realitná kancelária Maxfin real Vám ponúka na prenájom a predaj administratívnu budovu- Senica

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na prenájom a predaj administratívnu budovu ktorú  momentálne tvoria kancelárske priestory.Uvedená budova pozostáva z prízemia a 1.poschodia,jedálne,vrátnice a vyhradené parkovisko. Budova je samostatne vykurovaná a sú tu zavedené kompletné rozvody elektriny,vody,plynu.Táto budova sa dá využiť aj na iné ako kancelárske priestory.Vhodné priestory na obchodné účely-nákupné centrum s privátnym parkoviskom Majiteľ objektu uprednostní nájomcu ktorý vezme do dlhodobého prenájmu celú budovu a všetky priestory./osobné jednanie/  Maxfin real: pobočka Záhorie,Senica,Sadová 647/oproti telekomunikáciam/aj sobota a nedeľa  www.maxfinreal.sk Dohodnite si obhliadku ešte dnes Kontakt: Ivan Sivák Mobil: 0944 131 686 e-mail : ivan.sivak@maxfinreal.sk Cena: v prípade predaja/osobné jednanie/ V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti.  V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY. We offer for rent and sale the administrative building currently made up of office space. The building consists of the ground floor and 1st floor, dining room, reception and reserved parking. The building is separately heated and there are introduced complete distribution of electricity, water and gas.This building can be used also in other than office space.Compensed commercial premises-a shopping center with a private car park The owner of the property will give preference to the tenant who will take the whole building and all premises into a long-term lease.  Maxfin real: Branch Záhorie, Senica, Sadová 647 / versus telecommunication / both Saturday and Sunday  www.maxfinreal.sk Agree to the view today Contact: Ivan Sivák Mobile: 0944 131 686 e-mail: ivan.sivak@maxfinreal.sk Price: in case of sale / personal negotiation / Included in the price is full real estate and legal services and fees associated with the transfer of real estate. If you are interested, we can provide you with an advantageous mortgage loan and insurance. We are a member of the REALITY UNION OF THE SLOVAK REPUBLIC.

Cena: cena dohodou

  cena dohodou/m2

Kategória: Administratívny objekt - Prenájom

Lokalita: Senica - Senica
(Administratívny objekt - Senica)

Zastavaná plocha: 579 m2

Úžitková plocha: 579 m2

Dátum aktualizácie: 13.12.2018

Identifikačné číslo: IVSI-11

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

MAXFIN REAL

Štefánikova 7, Nitra
0905 Kliknite TU!

Maklér:

Ivan Sivák
0944 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk